Vitamin C mikrobesinler arasında en bilinenlerden biridir. C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Vitamin C yi normal sağlıklı beslenme düzenimizde yediğimiz taze meyve ve sebzelerden alabiliriz. Vücudumuz C vitaminini kendisi üretemez ve yüksek miktarlarda depolayamaz. Bazı dönemlerde dışarıdan ekstra vitamin C almak gerekebilir. Bu konuda Redoxon size yardımcı olabilir.

Çinko Nedir?

Çinko bir mineraldir ve birçok gıdanın ( et, balık, süt, tahıllar gibi ) içinde bulunur. Çinko normal DNA ve protein sentezine katkıda bulunur ve hücre bölünmesinde görevi vardır. Normal cildin, saçın, tırnakların, kemiklerin ve görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda C vitamini gibi bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Neden C Vitamini ve Çinko?

Vitamin C ve Çinko kombinasyonu bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinko normal cildin korunmasına katkıda bulunurken C vitamini cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. Cildiniz vücudunuzun ilk savunma katmanıdır bu yüzden onu sağlıklı tutmak önemlidir.

* C vitamini ve çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Bağışıklık Sistemi

Vücudunuz sizi bakteri ve virüslerden koruyacak güçlü ve doğal savunma mekanizmasına sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz dönemlerde bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonuna katkıda bulunacak C vitamini ve çinko takviyesi alabilirsiniz.

Günümüz dünyasında vücudun normal fonksiyonuna destek olacak günlük ihtiyaç duyulan vitamin ve minerallerin taze meyve ve sebzelerden karşılanamaması düzensiz ve yetersiz beslenme sebebiyle söz konusu olabilmektedir. Yetersiz vitamin ve mineral alımı genel sağlığımızı ve bağışıklık sistemimizi olumsuz etkileyebilmektedir.

* C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Nasıl Kullanmalıyım?

Günde 1 efervesan tablet önerilir. Tabletler 1 bardak su (250 ml) içinde eritilerek içilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here