Fiyatı: 34.90 TL

Fiyat Güncelleme Tarihi : 01.02.2019

Ürün Barkod Numarası : 8001090623607


Vicks BabyRub Buharlaşan 50 Gr Merhem

50 g’lık ambalajlarda sunulan VICKS BabyRub‘un bileşiminde,
Petrolatum,
Turpentine,
Parfum,
Paraffinum Liquidum,
Cocos Nucifera Oil,
Aloe Barbadensis Leaf Extract,
Lavandula Angustifolia Oil,
Thymol,
Limonene,
Linalool,
Geraniol,

Farmakolojik özellikleri:

VICKS BabyRub Endikasyonları:

VICKS BabyRub Bebekler için Rahatlatır : Nemlendirir ve yatıştırmaya yardımcı olur. Aloe Vera Özü ve Biberiye ve Lavanta kokuları içerir.Soğuk algınlığına bağlı öksürük, ses kısıklığı ve boğaz tahrişi, boğmaca, çocukların gece öksürükleri, nezle, adi başağrıları, kas sertleşmelerinin tedavisinde kullanılır.

VICKS BabyRub Kontrendikasyonları:

VICKS BabyRub Bilinen bir kontrendikasyonu yoktur.

VICKS BabyRub Uyarılar/Önlemler:

VICKS VapoRub ağız yoluyla yutularak kullanılmaz. Burun deliklerinin içine sürülmez. Özellikle küçük çocuklarda, burun deliklerinin içine sürüldüğünde ani kolaps yapabilir.

VICKS BabyRub Yan etkiler/Advers etkiler:

Yoktur.

VICKS BabyRub İlaç etkileşimleri:

Yoktur.

VICKS BabyRub Kullanım şekli ve dozu:

VICKS BabyRub Baş ve gögüsle ilgili soğukalgınlığı belirtilerinde, soğukalgınlığına bağlı öksürüklerde, çocukların gece öksürüklerinde göğüs, boyun ve sırt,VICKS BabyRub ile iyice ovulur. İlacın tatbik edildiği bölge, kuru ve ısıtılmış bir bezle örtülür. Rahat nefes alabilmek için, gece giysilerinizi VICKS BabyRub sürülen bölgelerde gevşek bırakınız. Şiddetli baş üşütmeleri, boğaz tahrişi, ses kısıklığı, boğmaca öksürükleri ve nezle durumlarında, çok sıcak su dolu bir kap içinde, 2 tatlı kaşığı dolusu VICKS BabyRub‘u eritilir, çıkan buhar teneffüs edilir. Karışım yeniden ısıtılmaz. Adi başağrılarında alın ve şakaklar VICKS BabyRub ile ovulur. Kas sertleşmelerinde, rahatsız bölgeyi sıcak ve nemli bir havlu ile örtünüz. Daha sonra VICKS BabyRub ile iyice ovunuz.
6 AY’ın altındaki çocuklarda, doktor önermedikçe kullanılmamalıdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here